Odontologijos kabinetas

Fairy Dente – atsinaujinęs odontologijos kabinetas Panevėžyje, kuriame dirba mamos ir dukters duetas. Tai vieta, kuria pacientai pasitiki jau 20 metų ir pas mus gydymą renkasi iš kartos į kartą: nuo mažens besilankę pacientai jau sukūrę savo šeimas, šiandien į Fairy Dente veda ir savo atžalas.

Odontologijos kabinetas įkurtas Panevėžyje teikia ne tik aukščiausios kokybės paslaugas, tačiau pasirūpina ir pacientų komfortu bei užtikrina, kad klientas nejaustų baimės rūpinantis savo dantų sveikata. Odontologijos kolektyvas nuolat pildosi, paslaugų asortimentas plečiasi, o gydytojai, išmanantys savo darbą – nuolat tobulina savo žinias.

Fairy Dente specialistų tikslas yra užtikrinti kokybišką paslaugų teikimą ir išleisti klientus po gydymo laimingus bei patenkintus atliktomis paslaugomis. Mes norime, kad odontologai taptų žmonėmis, kurie nebekelia baimės pacientams ir šviečia apie burnos sveikatos svarbą.

Jeigu ir Jūs norite prisijungti į ilgametę Fairy Dente kolektyvo šeimą bei pasirūpinti savo sveikata – kviečiame registruotis mūsų siūlomoms paslaugoms: terapinis dantų gydymas, protezavimas, endodontija, estetinis dantų gydymas,dantų balinimas, burnos higiena, vaikų dantų gydymas.

odontologijos klinika panevėžyje
odontologijos klinika panevėžyje
odontologijos kabinetas panevezyje
odontologijos kabinetas panevezyje
odontologijos klinika panevėžyje
odontologijos klinika panevėžyje