Dantų balinimas

Visų žmonių dantų spalva yra labai skirtinga ir priklauso nuo skirtingų veiksnių: genų, žmogaus mitybos, bendros organizmo sveikatos būklės. Dantų patamsėjimui įtaką daro ir įvairios maiste esančios medžiagos, bakteriniai pigmentai, netinkama arba nereguliari dantų priežiūra. Taip pat dantų spalvą ir blizgesį neigiamai veikia gėrimai, kuriuose naudojami dažikliai, tabakas ir kasdieniai žmogaus įpročiai. Norint atkurti natūralią danties spalvą ar net suteikti keletu tonų šviesesnį dantų atspalvį – kviečiame Fairy Dante klinikoje rinktis profesionalų dantų balinimą. Šiuolaikinėje odontologijoje taikomos technologijos natūralų dantų baltumą padeda susigrąžinti greitai, saugiai ir patogiai.

 

Dantų balinimas gali būti:

·       Ofisinis balinimas atliekamas odontologijos klinikoje naudojant efektyvias balinimo sistemas. Dažniausiai užtenka vieno vizito.

·       Balinimas namuose su specialiomis kapomis į kurią dedama balinimo medžiaga ir kuri gaminama kiekvienam pacientui individualiai. Balinimas namuose trunka apie 10 dienų.

 

Dažniausiai savo pacientams patariame rinktis profesionalų dantų balinimą, tam, kad visa procedūra įvyktų saugiai ir nepažeidžiant dantų emalio ar burnos ertmės.

 

Dantų balinimo odontologijos klinikoje privalumai:

 

·       Estetiška išvaizda. Balinantis dantis odontologijos klinikoje balinamas visas vizualiai matomas dantų paviršius, dantys bala tolygiau, nei balinantis namuose savarankiškai.

·       Saugumas. Procedūros metu dantys yra saugomi nadojant dantenų apsaugą, parenkant tinkamą balinimo gelio koncentraciją ir prižiūrint specialistei valdomi visi balinimo etapai.

·       Greitis. Akivaizdžiais pokyčiais ir baltesne šypsena galite džiaugtis iškart po procedūros.

 

Dantų balinimo rezultatas išlieka dažniausiai keletą metų, jeigu tinkamai rūpinamasi individualia burnos higiena, reguliariai lankomasi pas burnos higienos specialistą, nerūkoma ir saikingai vartojama dažančių maisto produktų.