Estetinis dantų plombavimas

Estetinio dantų gydymo metu yra atkuriami pažeisti danties audiniai. Estetinis plombavimas gali būti taikomas gydyti ir gražinti tiek priekinius, tiek krūminius dantis. Šio tipo gydymas reikalauja ypatingo gydytojo kruopštumo, patirties ir profesionalumo, todėl kviečiame rinktis mūsų kliniką, kurioje dirba profesionali komanda.

Estetinį plombavimą rekomenduojame atlikti, kai Jūsų dantys buvo plombuoti daug kartų ir nebetenkina jų išvaizda, yra pažeisti ėduonies ir suirę, nusidėvėję, sutrupėję ar nulūžę, patyrę įvairias traumas.

Estetinį dantų gydymą svarbu atlikti, nes pažeisti ir negydomi dantys pradeda irti, o neapsaugotas danties dentinas nuolat dirginamas, todėl dantys pasidaro jautrūs ir skausmingi. Atsiradus jautrumui kyla nemalonumų vartojant karštą, šaltą, saldų ar rūgštų maistą bei gėrimus. Taip pat negydomas dantis yra neatsparus, o jį daug greičiau paveikia bakterijos bei skatina karieso vystymąsi, kuris tampa pagrindine dantų skausmo priežastimi.

Taip pat estetinis dantų gydymas taikomas, kai pacientai nori uždaryti arba sumažinti tarpus tarp dantų, pataisyti estetinę išvaizdą – kai dantys pakeitę spalvą (pageltę, parudavę ir pan.) arba yra nelygūs ir juos reikia „tiesinti“.

Estetinis plombavimas gali tarnauti 8-10 metų ir ilgiau, tačiau tai priklauso ir nuo paties paciento teisingos ir reguliarios dantų priežiūros.